Guasha savimasažas

Autorius

Sigita

Kategorijos
NAUJIENOS
(0 reviews)

Kurso aprašymas

Savimasažo mokysiu rodydama kiekvieną judesį ir išaiškindama viską iki smulkmenų.

Paskutiniame video bus tiesiog rodymas jau nieko nebekomentuojant.

Jums reikės spacialaus Guasha masažuoklio – gremžtuko.

Patogu, nes kol nemokate, mokotės iš video su paaiškinimais, kurie taip pat yra padalinti į 4 dalis, tad norint pasitikslinti judesius, bus lengva juos rasti.

  1.  Prie video kurso galite prisijungti iš karto po apmokėjimo (per keletą valandų nuo apmokėjimo bus aktyvojama Jūsų paskyra ir jau galėsite peržiūrėti visus video kiek norite kartų ir kada norite).
  2. Savo mokymų kambaryje, rasite 5 video pamokas. Jas dalyviai žiūri kada nori, kiek nori kartų ir mokosi daryti savimasažą.
  3. Video pamoka trunka apie valandą, bet sukarpyta į keturias dalis, kad galima būtų peržiūrėti dalimis, jei neturite tiek laiko, ar tiesiog norisi pailsėti ir padaryti pertrauką. Paskutinė, 5 dalis –  tas pats ką mokėmės, bet sujungtas į vieną  masažą, kur nieko nekalbam, o tik darom išmoktus judesius kartu.
  4. Video bus prieinami 3 mėnesius.
  5. Pirmas 14 dienų, mokytoja visą laiką konsultuos kiekvienu iškilusiu klausimu el. paštu. Kiekvienam dalyviui bus atsakyta ir kiekvienas gaus mokytojos palaikymą.
  6. Norintys gali papildomai pirkti Zoom nuotolinę konsultaciją, kurios metu aptarsime judesius, mokytoja žiūrės kaip darote ir koreguos jei reikės, bei parodys kas nebuvo aišku.
  7. Bendravimui su mokytoja, paskyroje rasite tam skirtą formą, tik nepamirškite teisingai įrašyti savo el.pašto adresą, nes atsakymą gausite į savo el. paštą.

.

19.00 

Mokymo programos

  • Guasha savimasažo mokymai
    video 5 dalys viso 104 min.

Apie instruktorių

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra.

Pridėti atsiliepimą

Būkite pirmas parašęs “Guasha savimasažas”