Jauninantis limfodrenažinis veido savimasažas

Autorius

Sigita

Kategorijos
Savimasažai
(0 reviews)

Kurso aprašymas

Šis savimasazas susideda iš dviejų dalių – 1 dalis 6 minutės, 2 dalis 8 minutės. Pirmą dieną išmoksite vieną dalį savimasažo, antrą dieną bus atverta antroji. Vėliau reikės viską daryti kartu sujungiant į vieną savimasažą, tačiau praktika išskirstoma, kad būtų lengviau visus judesius įsisavinti palaipsniui ir per daug nenuvarginant rankų.

Šis masažas padeda atsikratyti veido patinimų, tonizuoja veido odą, padeda išlaikyti veido formą, o taip pat atpalaiduoja nervų sistemą. Tinkamas bet kokio amžiaus žmonėms.

Video bus aktyvus 4 mėnesius.

Masažas vyksta tokia tvarka:

Po masažo pirkimo, Jums bus išsiųstas laiškas su prisijungimais prie video mokymų platformos, kur Jūs turėsite savo asmeninį treniruočių kambarį.

Pirmą dieną atsidarys viena dalis, kai jau atliksite pirmą dalį, atsidarys ir antroji.

Pirmą savaitę Jūs turėsite trenerės palaikymą, kuris vyks Jūsų treniruočių kambaryje esančiame susirašinėjimų langelyje.

Video trenerė daro savimasažą sau ir daro tiek kartų kiek reikia, tuo pat metu garsiai komentuoja tai ką daro ir paaiškina kaip reikia daryti.

Jums tereikia žiūrėti video ir kartoti viską kartu su trenere, pirmus kartus galite klausytis su garsu, vėliau, kai viską jau žinosite, galima daryti be garso, tiesiog sekant paskui trenerę.

Video padarytas taip, kad viskas būtų aišku, paprasta, greita ir patogu naudotis.

Galite daryti visą masažą sujungiant abu video, kas antrą dieną, arba kas dieną pakaitomis, keičiant tai vieną dalį, tai kitą.

Masažą ypač rekomenduojama atlikti ryte, tačiau galima ir vakare, bet ne vėliau, kaip 3 valandos iki miego.

18.00 

Mokymo programos

  • Jauninantis limfodrenažinis veido savimasažas – 1dalis
  • Jauninantis limfodrenažinis veido savimasažas – 2dalis

Apie instruktorių

error: Content is protected !!