Kompleksas -intensyvi veido treniruotė, limfodrenažinis, jauninantis savimasažai ir Guasha savimasažas

Autorius

Sigita

Kategorijos
Kompleksai
(0 reviews)

Kurso aprašymas

Tai intensyvius jauninančių pratimų kompleksas. Jūs gaunate 4 produktus viename:

  • Limfodrenažinis savimasažas, tinkamas nors ir kiekvieną rytą, kai tik jaučiate veido patinimus.

Šis savimasazas susideda iš dviejų dalių – 1 dalis 6 minutės, 2 dalis 8 minutės. Pirmą dieną išmoksite vieną dalį savimasažo, antrą dieną bus atverta antroji. Vėliau reikės viską daryti kartu sujungiant į vieną savimasažą, tačiau praktika išskirstoma, kad būtų lengviau visus judesius įsisavinti palaipsniui ir per daug nenuvarginant rankų.

Šis masažas padeda atsikratyti veido patinimų, tonizuoja veido odą, padeda išlaikyti veido formą, o taip pat atpalaiduoja nervų sistemą. Tinkamas bet kokio amžiaus žmonėms.

  • Senėjimą stabdantis savimasažas, padeda palaikyti veido audinių jaunystę.

Tai intensyvus, 11 minučių trukmės veido savimasažas, ypač rekomenduojamas vyresnio amžiaus moterims, kurios jau turi pastebimų raukšlelių. Taip pat labai tinka jei veidas praradęs elastingumą arba yra audinių smukimas, ptozė.

Masažas tonizuoja ir patempia veido odą, padeda lyginti raukšles kaktoje, nes šio masažo metu veido raumenys stimuliuojami giliai ir intensyviai.

  • Intensyvi, visų veido raumenų treniruotė, kuri aktyvuos ir palaikys visų, net mažiausių veido raumenų teisingą tonusą, elastingumą ir padės ilgai išsaugoti jaunatvišką veido formą.

Viso gausite 40 minučių intensyvios veido mankštos, kurioje bus visų veido ir kaklo raumenų grupių įvairūs pratimai, apšilimas ir atpalaidavimas. 28 apšilimo pratimai ir 35 mankštos pratimai. Pratimus tereikės kartoti paskui instruktorę.

1 dalis -7 min. – 28 apšilimo pratimai
2 dalis -7 min. – Kaktos raumenų ir akių raumenų mankšta
3 dalis – 9 min. – Nosies, lūpų, žandų mankštos pratimai
4 dalis – 5 min. – Smakro, pagurklio zonos, kaklo priekinės dalies (platizmos) ir liežuvio raumenų mankšta
5 dalis – 7 min. – Kaklo raumenų mankšta ir raumenų atpalaidavimo pratimai

  • Kompleksas tonizuoja ir patempia veido odą, padeda lyginti raukšles kaktoje, nes šio komplekso savimasažų ir treniruočių metu, visi veido, kaklo, pečių ir krūtinės raumenys stimuliuojami giliai ir intensyviai.

Rekomenduojama daryti 2-3 kartus per savaitę. Norint greitų rezultatų darykite kas dien dvi savaites, vėliau retinkite iki 4-3 kartų, didindami pratimų pakartojimų skaičių.

Po keletos mėnesių, pasiekus pastebimų rezultatų, galima retinti intensyvumą iki 2 kartų per savaitę arba skaidyti pavieniais elementais, pagal reikalingiausias raumenų grupes.

Po komplekso pirkimo, jums bus išsiųstas laiškas su prisijungimais prie video mokymų platformos, kur Jūs turėsite savo asmeninį treniruočių kambarį. Taip pta ten galėsite užduoti klausimus trenerei ir gausite jos palaikymą pirmą savaitę.

  • Ir Guasha menetele atliekamas veido savimasažas, su labai detaliu išaiškinimu bei kiekvieno judesio parodymu. Išmoksite daryti veido, kaklo, krūtinės, keletą skirtingų rūšių savimasažus atliekamus Guasha mentele.

Video mokymai bus aktyvūs 3,5 mėnesius.

Viskas vyksta tokia tvarka:

Po video kurso pirkimo, Jums bus išsiųstas laiškas su prisijungimais prie video mokymų platformos, kur Jūs turėsite savo asmeninį treniruočių kambarį.

Pirmą savaitę Jūs turėsite trenerės palaikymą, kuris vyks Jūsų treniruočių kambaryje esančiame susirašinėjimų langelyje.

Trenerė daro savimasažą ar treniruotę sau ir daro tiek kartų kiek reikia, tuo pat metu garsiai komentuoja tai ką daro ir paaiškina kaip reikia daryti.

Jums tereikia žiūrėti video ir kartoti viską kartu su trenere, pirmus kartus galite klausytis su garsu, vėliau, kai viską jau žinosite, galima daryti be garso, tiesiog sekant paskui trenerę. Viskas puikiai veikia telefone, planšetėje ir kompiuteryje.

Video padarytas taip, kad viskas būtų aišku, paprasta, greita ir patogu naudotis.

35.00 

Apie instruktorių

error: Content is protected !!