Meilės pasiūlymas – savimasažų maratonas ir mėnuo klube

Autorius

Sigita

Kategorijos
Kompleksai
(0 reviews)

Kurso aprašymas

Uždarame klube LAIKAS SAU, kuris vyksta uždaroje Facebook’o grupėje, kiekvieną rytą gaunate vis naują trumpą treniruočių, bei savimasažų programą, pagal tvarkaraštį, taip pat straipsnių, video vebinarų bei meditacijų aktualiomis temomis, bendraujate su grupės nariais, užduodate klausimus. (Reguliari mėnesio kaina 15€)

Savimasažų maratonas kur net 7 savimasažų mokysiu rodydama kiekvieną judesį ir išaiškindama viską iki smulkmenų.

Taigi ką čia rasite:

  1. Klasikinis veido savimasažas
  2. Vidinis veido savimasažas
  3. Skulptūrinis veido savimasažas
  4. Fascijų savimasažas
  5. Savimasažas šaukštais
  6. Limfodrenažinis veido savimasažas
  7. Guasha veido savimasažas
  8. Veido mankštos treniruotė express 15 min.

Komplekso treniruotės ir savimasažai tonizuoja ir patempia veido odą, padeda lyginti raukšles kaktoje, nes šio komplekso savimasažų ir treniruočių metu, visi veido, kaklo, pečių ir krūtinės raumenys stimuliuojami giliai ir intensyviai.

! TAIP PAT gausite nuolaidos kodą su 20% nuolaida apsipirkti veido kosmetikos elektroninėje parduotuvėje www.alavijoziedas.lt

Po komplekso pirkimo, jums bus išsiųstas laiškas su prisijungimais prie video mokymų platformos, kur Jūs turėsite savo asmeninį treniruočių kambarį, bei prie Facebook klubo, Taip pat ten galėsite užduoti klausimus trenerei ir gausite jos palaikymą.

Savimasaų mokymai bus aktyvūs 2,5 mėnesius. Uždaras klubas nemokamai bus aktyvus 1mėn. Vėliau, norint, viską bus galima prasitęsti.

Viskas vyksta tokia tvarka:

Po video kurso pirkimo, Jums bus išsiųstas laiškas su prisijungimais prie video mokymų platformos, kur Jūs turėsite savo asmeninį treniruočių kambarį.

Trenerė daro savimasažą ar treniruotę sau ir daro tiek kartų kiek reikia, tuo pat metu garsiai komentuoja tai ką daro ir paaiškina kaip reikia daryti.

Jums tereikia žiūrėti video ir kartoti viską kartu su trenere, pirmus kartus galite klausytis su garsu, vėliau, kai viską jau žinosite, galima daryti be garso, tiesiog sekant paskui trenerę.

Viskas puikiai veikia telefone, planšetėje ir kompiuteryje.

Video padarytas taip, kad viskas būtų aišku, paprasta, greita ir patogu naudotis.

29.00 

Apie instruktorių

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra.

Pridėti atsiliepimą

Būkite pirmas parašęs “Meilės pasiūlymas – savimasažų maratonas ir mėnuo klube”

error: Content is protected !!