Senėjimą stabdantis veido savimasažas

Autorius

Sigita

Kategorijos
Savimasažai
(0 reviews)

Kurso aprašymas

Tai intensyvus, 11 minučių trukmės veido savimasažas, ypač rekomenduojamas vyresnio amžiaus moterims, kurios jau turi pastebimų raukšlelių. Taip pat labai tinka jei veidas praradęs elastingumą arba yra audinių smukimas, ptozė.

Masažas tonizuoja ir patempia veido odą, padeda lyginti raukšles kaktoje, nes šio masažo metu veido raumenys stimuliuojami giliai ir intensyviai.

Rekomenduojama daryti 2-3 kartus per savaitę.

Po masažo pirkimo, jums bus išsiųstas laiškas su prisijungimais prie video mokymų platformos, kur Jūs turėsite savo asmeninį treniruočių kambarį. Taip pta ten galėsite užduoti klausimus trenerei ir gausite jos palaikymą pirmą savaitę.

Video bus aktyvus 4 mėnesius.

Masažas vyksta tokia tvarka:

Po masažo pirkimo, Jums bus išsiųstas laiškas su prisijungimais prie video mokymų platformos, kur Jūs turėsite savo asmeninį treniruočių kambarį.

Pirmą savaitę Jūs turėsite trenerės palaikymą, kuris vyks Jūsų treniruočių kambaryje esančiame susirašinėjimų langelyje.

Trenerė daro savimasažą sau ir daro tiek kartų kiek reikia, tuo pat metu garsiai komentuoja tai ką daro ir paaiškina kaip reikia daryti.

Jums tereikia žiūrėti video ir kartoti viską kartu su trenere, pirmus kartus galite klausytis su garsu, vėliau, kai viską jau žinosite, galima daryti be garso, tiesiog sekant paskui trenerę.

Video padarytas taip, kad viskas būtų aišku, paprasta, greita ir patogu naudotis.

Masažą rekomenduojama atlikti ryte, tačiau galima ir vakare, bet ne vėliau, kaip 3 valandos iki miego.

15.00 

Mokymo programos

  • Senėjimą stabdantis veido savimasažas

Apie instruktorių

error: Content is protected !!