Kosmetika labiausiai sertifikuota ES ir pelniusi aukščiausius apdovanojimus pasaulyje, grožio industrijos parodose Japonijoje – gydomoji, skirta profesionalų darbui  ir kasdieninei veido, ir viso kūno odos priežiūrai, pagaminta aukštos mineralizacijos terminio vandens, šalto spaudimo bazinių ir eterinių aliejų pagrindu, su brangiaisiais metalais ir mineralais. Skirta visiems ir ypatingai alergiškiems, dermatologiniams ligoniams.

Efektyvi, todėl pasaulyje plačiai taikoma po chirurginių, invazinių grožio procedūrų, chemoterapijos, depiliacijų, odos susirgimų, sudirgimų, alergijų – odos atstatymui, imuniteto stiprinimui, regeneracinių procesų aktyvinimui, depigmentacijai, randelių lyginimui, aknės, kuperozės sprendimams. Visiems optimaliems estetikos, grožio ir sveikatos ilgalaikiams rezultatams pasiekti saugiai ir tvariai.

Thalissi asortimente veido prausikliai, aromaterapinės aukštos mineralizacijos terminio vandens dulksnos, pilingai, masažiniai aliejai, kaukės, serumai, kremai, gydomieji skausmą, uždegimus, įvairius negalavimus malšinantys 100 proc eterinių aliejų mišiniai, aromaterapiniai produktai kūno higienai,kvapui, natūralūs dezinfekantai, antidepresantai, afrodiziakai.

Unikalūs gydomieji, nekemšantys porų, drenažuojantys, senėjimą stabdantys, drėgmės balansą palaikantys, nepaliekantys riebalo ant odos, strijas, celiulitą, kūno apimtis mažinantys, biusto simetriją, gražų ovalą atstatatantys, rankas ties žąstais patempiantys, podologines, varikozės problemas sprendžiantys, elastingumą, stangrumą, odos lygumą sugražinantys veido ir kūno masažiniai aliejai.

Kadangi Thalissi aliejai nekemša porų, nepalieka riebalo ant odos, o serumai “įrėmina” profesionalo darbą po masažo, produktai labai populiarūs, saugūs atliekant ilgos trukmės Kobido ir kitus veido masažus.

Produktų Apžvalga

 • Mūsų produktai yra kuriami su meile ir tikslumu, naudojant tik aukščiausios kokybės natūralias sudedamąsias dalis. Mes tikime gamtos galia, kuri gali pabrėžti mūsų odos grožį.
 • Mūsų asortimente yra įvairių odos priežiūros produktų, kiekvienas pritaikytas atsižvelgiant į skirtingų odos tipų poreikius.
 • Natūralios Formulės
  • Be: Mineralinių aliejų, Parafinų, Parabenų, Gyvūnų bandymų, PABA (Para-aminobenzoės rūgšties), GMO (Genetiškai modifikuotų organizmų), Naftos derivatų, Sintetinių dažiklių, Dirbtinių kvapų, Cheminių saulės filtrų.
  • Sudėtyje yra: Natūralių cukrų, Gėlių vandenų, Grynųjų eterinių aliejų, Ekologiškų vaistinių augalų, Kokybės, aplinkos, ekologijos ir mokslinių tyrimų sertifikatų.
 • Holistinė Grožis
  • Įsipareigojimas kosmetikai, harmoningai derinamai su mūsų oda ir aplinka.
  • Thalissi naudoja grynas natūralias medžiagas maksimaliomis procentinėmis dalimis ir dalyvauja botaniniuose bei termaliniuose tyrimuose, siekiant išsirinkti augalus, kuriuos šimtmečiais naudojo Viduržemio jūros regiono kultūros ir civilizacijos.

Terminiai vandenys naudojami kosmetikoje:

Pagrindiniai principai

SPA ir mineralinio vandens versmės, kuriuose gausu silikatų ir mikroelementų yra vertinamos dėl savo gydomųjų savybių ir terapinės naudos. Šaltinio vanduo buvo pradėtas naudoti dar Romos imperijos laikais kaip apalaiduojanti, vėsinanti priemonė, taip pat reumatui ir įvairioms odos ligoms gydyti, pastaraisiais metais išpopuliarėjo kaip vaistas kasdieniam stresui mažinti.

Kilmė ir istorija

Pirėnų Atlanto departamente, pietvakarių Prancūzijoje, pačiame Béarn régiono centre yra įsikūręs nedidelis Salies-de-Béarn miestelis, vietinių gyventojų dar vadinamas “ druskos miestu”, kuris garsėja čia esančiu natūraliu druskingo vandens šaltiniu. Daug amžių terminis vanduo buvo naudojamas įvairiems susirgimams gydyti tokiems kaip reumatas, odos ligos. Tačiau tik 1855 m. vietinės įstaigos atrado Salies-de-Béarn šaltinio vandens naudą.

Po to kai terminis vanduo ištrykšta iš šaltinio, jis patenka į 2 talpyklas : geležies nuosėdų talpyklą ir gamybos talpyklą. Pirmoji leidžia sumažinti geležies nuosėdų koncentraciją vandenyje, o antrojoje vanduo sušyla ir natūraliai išgaruoja. Proceso pabaigoje, didelės vandenilio jonų koncentracijos prisotintas vanduo yra perfiltruojamas. Taip paruoštas vanduo dar vadinamas „Eau Mère“ (motinos vandenys) ir yra naudingas gydant daugelį patologinių susirgimų, susijusių su pediatrija, ginekologija ir reumatologija. Prancūzijos sveikatos apsaugos ministerija pripažino šį vandenį tinkamu tokiems susirgimams gydyti.

Charakteristika

 Didelė mineralų ir mikroelementų koncentracija

 100% natūralus ir neutralus PH

 Koncentracijos procesą prižiūri „Vandens išteklių tyrimų institutas“ (Bordo universitetas)

 Koncentruotas terminis vanduo pripažintas gydomuoju Sveikatos apsaugos ministerijos

 Hipoterminis vanduo: šaltinio temperatūra yra 23 ° C

 Vanduo 10 kartų sūresnis nei jūros vanduo

 Stiprus mineralizavimas su sausomis nuosėdomis 325 000 mg / l  180 ° C temperatūroje

Mikroelementai

KALCIS

Suaktyvina fibroblastus, būtinus kolageno ir elastino gamybai. Padeda išvengti priešlaikinio senėjimo.

MAGNIS

Gamina ATP , skatina ląstelių dauginimąsi ir epitelio atsinaujinimą bei gijimą. Taip pat stabdo priešuždegiminius procesus ir stimuliuoja imuninę sistemą.

SELENAS

Laikomas būtinu mikroelementu fermentų sintezei. Padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus ir stimuliuoja imuninę sistemą.

CINKAS

Aktyvina baltymų apykaitą ir hormonų sintezę.

KOBALTAS

Dalyvauja vitamino B12 gamyboje, kuris būtinas raudoniesiems kraujo kūneliams daugintis.

MANGANAS

Dalyvauja angliavandenių ir lipidų apykaitoje. Tai būtina glutationo, galingiausio antioksidanto, sintezei. Taip pat palaiko vandens balansą ląstelėse, dalyvauja baltymų gamyboje ir aktyvina ląstelių vystymąsi.

SILICIS

Dalyvauja kolageno sintezėje.

NAUDOJIMAS

 Puikus drėkiklis paplūdimyje ir/ar sporto salėje.
 Mineralinio vandens šaltinis.

 Drėkinamoji priemonė jautriai odai, vaikams, moterims nėštumo metu ir t.t.

KILMĖ Nuo 1969 m.

Viskas prasidėjo nuo proto, kuris mokėjo klausytis gamtos, kad iš jos išmoktų išminties. Mūsų kilmė – tai moteriškas talentas moters, kuri nustatė savo taisykles ir viršijo visas ribas, pradėdama revoliuciją – grožio revoliuciją.

Alicia Pérez, mūsų įkūrėja ir moteris, iš kurios mes išmokome, kaip gamtos naudą panaudoti labiausiai reiklioms odos rūšims, mums parodė, kad gamta yra išmintinga, ir kad turėti ją yra prabanga, kurią turėtume suteikti visoms pasaulio moterims, duodant geriausius sprendimus profesionalams, sugebantiemsms suprasti mūsų odą.

Visuomet esant grožio ir visuomenės priekyje, Doña Alicia mokėsi iš geriausių pasaulio grožio specialistų, nuo Tokijo iki Niujorko, per Paryžių ir Stambulą. 1969 m. ji atidarė pirmąjį profesionalų grožio institutą Murcijos regione, Ispanijoje. Netrukus ji suprato, kad jai reikia produktų, atitinkančių visus jos reikalavimus, kadangi manė, jog moterų odos priežiūrai reikia geriausių sprendimų su unikaliomis savybėmis.

Aistra, gyvybingumas ir tobulėjimas, perduoti Doña Alicios, vizionierės natūralios kosmetikos naudojimo srityje, lėmė THALISSI sukūrimą 1969 m. Nuo pat pradžių ji aiškiai žinojo, kad ateitis yra tvari. Dirbti su gamtos teikiamomis žaliavomis ir paversti jų aktyvias sudedamąsias dalis aukštos kokybės kosmetika, skirta jūsų odos ir planetos priežiūrai. Tai paveldėjimas, kurį jos dukros toliau vystė toje svajingos dvasios aplinkoje ir kuris lėmė, kad THALISSI tapo tarptautine įmone, kuria ji yra šiandien.