Mano vardas Sigita

Man 53 metai.

Žinote kaip būna, iš pradžių ieškai kažko, kas padėtų tau pačiai, nes staiga supranti, kad veidrodis nebėra tavo draugas. Mano patirtis parodė, kad grožis neturi būti auka, tai visų pirma turi teikti gerą savijautą, susitaikymą su savimi ir savęs priėmimą.
Man buvo laikai, kada visai nesutariau su savimi, tačiau amžius yra geras dalykas, jis padeda daug ką suvokti, tik žinoma reikia norėti surasti atsakymus ir nebijoti užduoti klausimų.
Šiandien man 53 metai, bet jaučiuosi ir sau atrodau gerokai gražesnė ir mylimesnė, nei prieš dvidešimt ar penkiolika metų. Po ilgų paieškų atradau šias paprastas ir veiksmingas technikas, o iki jų atėjau per jogą, kuri pradžioje kaip mankšta, vėliau jau kaip filosofija man pasirodė labai paprasta ir priimtina.
Nedaryti nieko kas kenktų žemei ir aplink esantiems, daryti tai kas būtų naudinga žmonėms, gamtai, visatai. Pagal šias taisykles pasirinkti kelią yra lengva.
Atradusi jogą veidui supratau, kad nenoriu šio gėrio turėti tik sau, dėl to pradėjau ne tik praktikuoti, bet ir semtis papildomų žinių bei ruoštis tapti trenere.
Šiandien jau esu sertifikuota ir galiu nešti šias žinias į pasaulį. Ir tai ne apie grožį, nors ir apie jį, tai apie mūsų vidinį susitaikymą, ramybę ir pasimėgavimą buvimu su savimi.
Taip pat atradusi masažų pasaulį, supratau, kad kiekvina moteris, vietoje kosmetikos prgrūstų stalčių, turėtų pasirūpinti savimasažų mokymusi. Kai turi savo rankose tokį instrumentą, tuomet esi nebepriklausoma ir gali pati savo veidu rūpintis kada nori. Kiekvieną dieną.
Esu sertifikuota masažo specialistė.
Esu iš tų moterų, kurios turi daug  veiklų ir joga veidui, tai viena jų, kuri tokia pat mylima kaip ir kitos. Gaila tik laiko nėra tiek kiek jo reikėtų, tačiau stengiuosi visur suspėti ir joga padeda tai padaryti.
Dar esu gyvūnų mylėtoja, auginu 6 pamestinukus iš prieglaudų, o dalį uždirbtų iš visų savo projektų lėšų, kas mėnesį skiriu prieglaudoms bei “Tuščių narvų” organizacijos veiklai paremti.
Tiems kam tai svarbu, parašysiu, kad daug metų esu vegetarė.
Visas veiklas vykdau pagal individualios veiklos pažymas.
Sertifikatų kopijas rasite žemiau arba prie kontaktų.
Nuoširdžiai tikiuosi, kad visi čia užsukę ras kažką naudinga sau ir kad su daugeliu tapsime draugais.