Prekių pristatymas ir naudojimosi taisyklės

Prekių pristatymas yra nemokamas. Prekės yra video arba audio įrašai, kurie yra saugomi ir talpinami svetainėje jogaveidui.lt

Pirkėjas, iš karto po apmokėjimo, gauna elektroninį laišką į pirkimo metu nurodytą el. paštą su prisijungimo prie kursų nuoroda.

Per šią nuorodą pirkėjas patenka į video treniruočių kambarį, kuriame laikomi visi pirkėjo jau esami, ar vėliau perkami kursai, kuriuos jis gali žiūrėti bet kuriuo jam patogiu metu, per kompiuterį arba mobilius įrenginius.

Tam, kad žiūrėti video įrašus, reikia turėti įjungtą internetą.

Įrašai pirkėjui bus prieinami 4-6 mėnesius, o norėdamas prasitęsti galiojimą, galės damokėti simbolinį  pratęsimo mokestį, kuris bus nurodomas prie kursų.

Visus savo video pirkėjas matys meniu punkte “Mano kursai” arba galės jungtis per ankščiau gautą nuorodą.

 

Apmokėjimas už prekes

1. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais su PVM.
jogaveidui.lt pasilieka teisę keisti prekių kainas pasikeitus mokesčių dydžiams.
2. Pirkėjas gali atsiskaityti už prekes dviem būdais:

2.1 – per Elektroninę bankinių apmokėjimų sistemą. Jūs tiesiogiai apmokėsite per savo banką.

2.2. -Bankiniu pavedimu apmokant banke arba per elektroninę bankininkystės sistemą. Jūs gausite paštu mūsų banko rekvizitus ir apmokėsite. Mokant šiuo būdu apmokėjimą pamatysime tik po kurio laiko, ne iškarto, todėl prekių išsiuntimo laikas gali prailgėti.
3. Atsiskaitydamas 2. punkte numatytais apmokėjimo būdai, Pirkėjas įsipareigoja sumokėti nedelsiant, tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas ruošti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.