Express mankšta 15 min.

Autorius

Sigita

Kategorijos
Veido mankšta
(0 reviews)

Kurso aprašymas

Viskas vyksta tokia tvarka:

Po video kurso pirkimo, Jums bus išsiųstas laiškas su prisijungimais prie video mokymų platformos, kur Jūs turėsite savo asmeninį treniruočių kambarį.

Pirmą savaitę Jūs turėsite trenerės palaikymą, kuris vyks Jūsų treniruočių kambaryje esančiame susirašinėjimų langelyje.

Trenerė daro savimasažą ar treniruotę sau ir daro tiek kartų kiek reikia, tuo pat metu garsiai komentuoja tai ką daro ir paaiškina kaip reikia daryti.

Jums tereikia žiūrėti video ir kartoti viską kartu su trenere, pirmus kartus galite klausytis su garsu, vėliau, kai viską jau žinosite, galima daryti be garso, tiesiog sekant paskui trenerę. Viskas puikiai veikia ir telefone ir kompiuteryje.

Video padarytas taip, kad viskas būtų aišku, paprasta, greita ir patogu naudotis.

Tai labai sutrumpinta raumenų treniruotės versija skubančioms.

Į šias 15 minučių sutalpintas trumpas apšilimas ir visų raumenų grupių bazinių pratimų kompleksas.

Variantas labai tinka toms, kurios nemano, kad ras pusvalandį ar valandą kasdienei mankštai, arba toms kurios nežino ar apskritai joms pasiseks ir patiks daryti tą mankštą.

Tam padariau trumpą, kaip aš sakau, rankinukinę versiją 🙂

Nes visos mano video programos puikiai veikia telefone ir prisijungusios prie savo treniruočių kambario, net ir būdamos ofise, automobilyje, lėktuve, viešbutyje ar net gulėdamos lovoje, tikrai galėsite greitai padaryti šią trumpą mankštą.

Tai kad ji greita, nereiškia kad  nėra efektinga, tačiau žinoma, kartojant vien tuos kelis pratimus, galiausiai jie atsibos, be to ir efektas nebus toks greitas.

Tačiau šis variantas labai tinkamas palaikymui, jei jau praeinate keleto mėnesių intensyvių treniruočių kursą.

Žodžiu, tinka visoms, kurios nesiryžo, nes atrodė per daug ilgai ir sudėtingai, visoms, kurios ieško trumpesnio ir greitesnio varianto.

Tai tik raumenų mankšta. Labai rekomenduoju, papildomai įsigyti ir pasirinktą savimasažą.

Po komplekso pirkimo, jums bus išsiųstas laiškas su prisijungimais prie video mokymų platformos, kur Jūs turėsite savo asmeninį treniruočių kambarį.

Taip pat, ten galėsite užduoti klausimus trenerei ir gausite jos palaikymą pirmą savaitę.

Video bus aktyvūs 6 mėnesius.

12.00 

Mokymo programos

  • Express mankšta 15 min.
    15 min.

Apie instruktorių