Komplektas KA-40 min. treniruotė, senėjimą stabdantis ir limfodrenažinis savimasažas

Autorius

Sigita

Kategorijos
Kompleksai
(0 reviews)

Kurso aprašymas

Tai intensyvius jauninančių pratimų kompleksas ir du paprasti bet efektyvūs veido savimasažai. Jūs gaunate tris produktus viename:

  1. Intensyvi, visų veido raumenų treniruotė, kuri aktyvuos ir palaikys visų, net mažiausių veido raumenų teisingą tonusą, elastingumą ir padės ilgai išsaugoti jaunatvišką veido formą.
  2. Veido savimasažas stabdantis senėjimą.
  3. Jauninantis limfodrenažinis savimasažas.

Viso gausite 40 minučių intensyvios veido mankštos, kurioje bus visų veido ir kaklo raumenų grupių įvairūs pratimai, apšilimas ir atpalaidavimas. 28 apšilimo pratimai ir 35 mankštos pratimai. Pratimus tereikės kartoti paskui instruktorę.

Viskas vyksta tokia tvarka:

Po video kurso pirkimo, Jums bus išsiųstas laiškas su prisijungimais prie video mokymų platformos, kur Jūs turėsite savo asmeninį treniruočių kambarį.

Trenerė daro savimasažą ar treniruotę sau ir daro tiek kartų kiek reikia, tuo pat metu garsiai komentuoja tai ką daro ir paaiškina kaip reikia daryti.

Jums tereikia žiūrėti video ir kartoti viską kartu su trenere, pirmus kartus galite klausytis su garsu, vėliau, kai viską jau žinosite, galima daryti be garso, tiesiog sekant paskui trenerę. Viskas puikiai veikia ir telefone ir kompiuteryje.

Video padarytas taip, kad viskas būtų aišku, paprasta, greita ir patogu naudotis.

Kursas bus prieinamas 3 mėnesius.

35,00 

Mokymo programos

  • Komplektas KA

Apie instruktorių

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra.

Pridėti atsiliepimą

Būkite pirmas parašęs “Komplektas KA-40 min. treniruotė, senėjimą stabdantis ir limfodrenažinis savimasažas”

error: Content is protected !!