Ar senti kaip senstasi, ar kažką daryti?

Pasitaiko, kad kai kurie komentatoriai man rašo, jog turėtume senėti taip kaip senstasi ir neišsigalvoti nesamonių. Kad mano siūlomos idėjos yra nereikalingos.
Kiekvienas turi teisę į savo nuomonę, bet aš tvirtai tikiu, kad mūsų senėjimo procesą didele dalimi lemia mūsų pasirinkimai, o ne vien tik laikas.
Tai ypač pasakytina apie mūsų gyvenimo būdą. Juk žinoma, kad tie, kurie gyvena sveikai, skiria laiko fiziniam aktyvumui, ilgiau išlieka sveiki ir atrodo geriau net sulaukę brandos metų. Taip pat, žmonės, kurie nuolat skaito, mokosi ir tobulėja, išlieka protingi, įdomūs, bei ilgiau išlaiko aštrų protą ir aiškią atmintį.
Suprantu, kad senėjimo procesas yra natūralus, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į didėjantį vidutinį gyventojų amžių Europoje ir mažėjantį gimstamumą. Šie statistiniai duomenys rodo visuomenės senėjimą ir tai, kad pagyvenusių žmonių skaičius ateityje tik didės.
Tai ne tik sveikatos priežiūros iššūkis, bet ir pareiga mums patiems rūpintis savo sveikata ir išvaizda.
Svarbu ne tik rūpintis bendra sveikata, bet ir atkreipti dėmesį į estetinę išvaizdą. Nuo to kaip atrodome, niekam ne paslaptis, priklauso ir mūsų savijauta bei pasisekimas sociume.
Vyresni žmonės darbo rinkoje susiduria ir su amžiaus, ir su išvaizdos problemomis.
Kaip veido jogos specialistė, galiu patvirtinti, kad yra įvairių technikų ir pratimų, padedančių išsaugoti jaunatvišką veido išvaizdą ir gerinti veido formas. Veido joga yra puikus būdas natūraliai kontroliuoti ir pagerinti savo išvaizdą, be invazinių procedūrų ar brangių kosmetologų procedūrų. Ji padeda gerinti kraujotaką, stiprina veido raumenis ir skatina odos elastingumą.
Sveikatos priežiūra ir išvaizdos priežiūra yra glaudžiai susijusios. Mityba, fizinis aktyvumas, protinė sveikata, reguliarus sveikatos patikrinimas, veido ir kūno pratimai bei masažai yra esminiai elementai tiek sveikatai, tiek išvaizdai palaikyti.
Skatindami žmones rūpintis savimi, ne tik pageriname gyvenimo kokybę, bet ir mažiname naštą sveikatos priežiūros sistemai, be to, skatiname pozityvų požiūrį į natūralų senėjimo procesą.
Šis mano atsakymas tiems komentatoriams pabrėžia, kad, nors negalime sustabdyti senėjimo, turime galimybes rūpintis savo sveikata ir išvaizda, įskaitant veido mankštas ir savimasažus, kaip efektyvią priemonę išsaugoti jaunatvišką išvaizdą.

Dėmesio! Dėl vykstančių svetainės atnaujinimo darbų galimi trikdžiai arba kai kurios funkcijos gali neveikti. Atsiprašome ir dėkojame už supratingumą.

X
error: Content is protected !!
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę