Veido jogos kurso ypatybės pacientėms, kurioms atliekamos kosmetinės procedūros

Tarp šios knygos skaitytojų yra tų, kurios laikosi tik natūralių atjauninimo programų, bet taip pat ir daugybė nuolatinių kosmetologijos kabineto pacienčių. Todėl mums svarbu žinoti, kokių veido jogos programos sudarymo ypatybių reikia būtent šioms moterims, į kokius niuansus reikėtų atsižvelgti norint pasiekti tinkamą derinį.

Pagrindiniai odos tipai ir jų paveikimo būdai

Kosmetologai paprastai išskiria šiuos veido odos tipus: sausas veido odos tipas, riebus, kombinuotas ir jautrus. Svarbu žinoti šiuos odos tipus, jei ketiname tepti įvairiausius kremus ar atlikti kažkurias kosmetines procedūras veidui. Jei norime pradėti atlikti jogą veidui, turime būtinai atsižvelgti į veido odos storį. Taigi, veido oda skirstoma į storą veido odą ir ploną veido odą. Atitinkamai, storą veido odą mes paveiksime stipriau, nei ploną. Kitas dalykas, kurį svarbu žinoti – odos stangrumas. Jei veido oda yra elastinga, tuomet ją turime paveikti siekiant pagerinti kraujotaką ir nuimti paburkimą, pašalinant užsistovėjusią limfą. Tuo atveju, jei oda yra „suglebusi“, kitaip tariant atoninė, tada mes sutelksime dėmesį į raumenų stiprinimą ir tonuso didinimą.

Be to, kosmetologai išskiria penkis pagrindinius veido odos senėjimo morfotipus (pasak I. I. Kolgunenko), į kuriuos taip pat atsižvelgiama atliekant procedūras.

  1. Pavargęs morfotipas – sumažėjęs veido mimikos raumenų tonusas, pastebimas

nežymus paburkimas, veido raiščiai šiuo atveju yra labiau ištempiami. Išsiskiria raukšlės ir vagos. Esant šiam senėjimo tipui, jogos veidui poveikis pasireiškia ypatingai greitai, nes pagerėjus kraujotakai veido raumenų sistemoje, žymiai pagerėja tonusas.

Paprastai moterys, turinčios tokį senėjimo tipą ir vidutinį kūno svorį, dažnai

sportuoja.

  1. Deformacinis morfotipas (dažniau stebimas pas moteris su padidėjusiu kūno svoriu) –

jam būdingas veido ir kaklo konfigūracijos pasikeitimas, keičiasi ovalas, atsiranda antras pagurklis, būdingos išvaržos orbitalinėje srityje „maišelių po akimis“ pavidalu. Tokiems veidams būdingas paburkimas ir šioks toks veido papurtimas, dėl kurių pablogėja limfos nutekėjimas. Be to, pastebimas nuolatinis odos kapiliarų išsiplėtimas, staigus ir greitas odos paraudimas. Dėl to dažnai vystosi kai kurios odos ligos.

Veido joga šiuo atveju ypač rekomenduojama ir šiuo atveju svarbus rimtas, bei

nuolatinis darbas. Pirmajame etape atkuriamas limfos ir venų sistemos nutekėjimas, o tuomet prijungiamas aktyvus raumenų ir fascijų pradirbimas.

  1. Raukšlėtasis tipas (pasireiškia astenikams) – veido oda yra atoninė, dehidratuota,

plona, ​​su silpnai išreikštais raumenimis. Šis tipas yra ankstyviausias, pasireiškia pakankamai jauname amžiuje. Veidas yra padengtas smulkiomis raukšlelėmis. Veido ovalas paprastai išlieka visą gyvenimą. Padidėjęs polinkis fotosenėjimui (nuo ultravioletinės šviesos poveikio), veido odos spalva tampa blanki. Šiuo atveju veido jogos pagalba bus siekiama pagerinti vidinę odos mitybą, padidinti, pirmiausia, odos tonusą, o po to raumenis ir raiščius.

  1. Raumeningas tipas (nebūdingas europiečiams, galime pastebėti tarp Azijos gyventojų)

– gerai išvystyta veido raumenų sistema kartu su neryškiomis poodinių riebalų ląstelėmis. Senėjimas pirmiausia pasireiškia raumenų hipertrofijos ir atrofijos požymiais, pigmentacijos sutrikimais. Tuo pačiu metu skruostikauliai yra gerai išryškėję, veido ovalas pasitempęs. Veido joga yra veiksminga siekiant gerinti raumenų trofiką.

  1. Mišrus senėjimo tipas – paprastai galime stebėti tuomet, kai prie genetikos prisideda

išorinės aplinkos ir gyvenimo būdo įtaka.

Tam, kad suprastumėte jogos veidui metodų unikalumą, reikia turėti žinių apie pagrindines kosmetologijos teikiamas procedūras, kuriomis naudojasi šiuolaikinės moterys. Daugelis gražuolių anksčiau ar vėliau susiduria su pasirinkimu tarp natūralių atjauninimo būdų ir medicininių procedūrų. Pakankamas skaičius moterų, kurios kreipėsi į mokytoją, anksčiau galėjo atlikti tam tikras kosmetologines procedūras. Norėdami teisingo ir individualaus požiūrio, turime žinoti, kas yra tokios procedūros ir kokį poveikį jos sukelia. Mums taip pat svarbu atsižvelgti į tai, kaip galėtume bendradarbiauti su tokiomis moterimis ir kokių apribojimų derėtų laikytis.

  1. Mezoterapija ir biorevitalizacija – odos paveikimo injekcijomis metodai, kai

preparatai, kuriuose yra hialurono rūgšties, vitaminų, aminorūgščių, augimo faktorių, peptidų ir kt., yra tolygiai paskirstomi ant veido ir kaklo odos. Skirti dehidratuotai odai, kai vidinių atsargų nepakanka dermai atkurti ir užpildyti. Atsargiai naudojami turintiems tam tikrų ligų, alergiškiems žmonėms. Joga padės atkurti vidinių maisto medžiagų atsargų tiekimą, suaktyvinant kraujotaką, kuri pagerins odos ląstelių funkciją.

  1. Kontūrinė plastika – užpildų, kurių pagrindą sudaro hialurono rūgštis, įvedimas,

siekiant suteikti apimtį tose veido vietose, kur jis prarandamas. Šios procedūros poveikis trunka vidutiniškai 6–12 mėnesių, atsižvelgiant į preparato tankį ir injekcijos vietą. Reikėtų nepamiršti, kad poveikis pirmiausia yra skirtas ištaisyti trūkumams, tačiau jokiu būdu nepašalina jų priežasties (veido skeleto senėjimas, raumenų atrofija, riebalų “pakuočių” ptozė ir odos raiščių išsitempimas). Veido joga yra skirta laipsniškai atkurti visas veido struktūras ir yra galinga priemonė, padedanti išvengti ir atstatyti su amžiumi susijusius pokyčius. Jei gelis jau buvo įvestas – tai nėra kontraindikacija atlikti pratimus. Ribokite treniruotes tik per pirmąsias 2 savaites po procedūros, ateityje venkite intensyvaus poveikio korekcijos sričiai.

  1. Botulino toksino terapija – neurotoksino įvedimas į veido raumeninį aparatą,

siekiant užkirsti kelią nervinio impulso perdavimui. Pasekmėje raumuo „išsijungia“, dėl to išsilygina mimikos raukšlės. Poveikis trunka apie 6 mėnesius, po to atsikuria nervų laidumas. Per tą laiką, kai raumuo neveikia, keičiasi limfos ir venų nutekėjimas. Veido joga leis išmokti atpalaiduoti hipertoniją patiriančius raumenis, nenaudojant preparatų, kurių pagrindą sudaro botulino toksinas („Botox“, „Dysport“ ir kt.). Jei procedūra jau atlikta, jogą veidui galite atlikti praėjus 2 savaitėms nuo procedūros pradžios, tačiau reikia atsižvelgti į tuos raumenis, kurie šiuo metu yra „miego režime“. Be to, pratimų kompleksas padės raumenims greičiau atsigauti pertraukuose tarp procedūrų.

  1. Odos patempimas mezoterapiniais siūlais – kosmetinių siūlų įvedimas siekiant

pakelti veido odą. Procedūra populiarėja tarp žmonių, turinčių pavargusio senėjimo tipą ar turinčių dvigubą pagurklį. Veido jogos pratimų atlikimą galima pradėti ne anksčiau kaip po 2 mėnesių po procedūros (atsižvelgiant į siūlų tipą). Reguliariai praktikuojant veido jogą, odos tempimo siūlais poreikis išnyks savaime.

  1. Aparatiniai atjauninimo metodai, kuriuos apima atjauninimas lazeriu, lazerinis

pilingas ir poliravimas, mikrosrovės, RF-liftingas, vakuuminiai masažai. Visų pirma, jie skirti odoje gaminti kolageną, pagerinti limfos nutekėjimą, atstatyti odos kapiliarus. Su visomis šiomis užduotimis puikiai susidoroja veido joga. Galima derinti mūsų kompleksą su techninės įrangos naudojimu.

Tačiau neturėtume pamiršti, kad atliekant daugybę kosmetinių procedūrų, ypač atliekamų be indikacijų, prarandamas veido individualumas, o akių spindesys taip ir neatsiranda. Todėl verta atsiminti, kad yra teisingas ir saugus kelias į jaunystę, tai – veido joga. Kaip jau supratome, sensta ne tik oda, bet ir kaukolės skeletas, veido raumenų sistema, riebalų “pakuotės”, veikiamos gravitacijos, leidžiasi žemyn, silpni raiščiai negali susidoroti su struktūrų palaikymu. Pratimai, skirti veidui, turi terapinį ir kosmetinį poveikį. Štai keletas šių poveikių: bendro veido tonuso pagerinimas, raukšlių išlyginimas, akių spindesio padidinimas, paakių paburkimų pašalinimas, skruostikaulių išryškinimas. Iš tiesų, tai toli gražu nėra visas sąrašas stebuklingų savybių, kurias joga sukuria veidui. Ir jei turite norą atrodyti tobulai, kas ypač svarbu moterims, tai pirmiausias dalykas, nuo kurio reikia pradėti dieną, tai veido joga.

error: Content is protected !!